SHITET TOKË ARË 750 m2 NË KAMËZ RRUGA MONTECARLO.

56,000 EUR / m2

Përshkrimi

SHITET TOKË ARË NË
KAMËZ

Sipërfaqja e tokës është 750m2.

Prona shtrihet në një zonë të mirë dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.

Çmimi për shitje është 56000 euro/total.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë, na kontaktoni në: +355697022840.

Share në mediat sociale
Share on Facebook
Facebook
0Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest
0Tweet about this on Twitter
Twitter

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Toke Are
 • Qyteti
  Tirane
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Pozicioni Pronës
  Veri
 • Tipi Listimit
  Shitje

Vendi

Share në mediat sociale

Share