SHITET TOKË ARË NË DALJE TË KORÇËS.

130,000 EUR / Total

Përshkrimi

Shitet tokë arë në dalje të Korçës.
Toka ndodhet buzë rrugës nacionale Korçë – Ersekë. Ka një sipërfaqe prej 6520 m2. Është e cilesuar si tokë arë por është shumë e favorshme për të ndërtuar ndertesa. Kontakti me rrugën e ben shumë të favorshme dhe për të ndërtuar lloje të ndryshme biznesi. Shitet me një çmim prej 130 000 Euro / Total. Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355 69 204 5108

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Toke Are
 • Qyteti
  Korce
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Tipi Listimit
  Shitje

Vendi

Share në mediat sociale

Share