SHITET TOKË ARË NË KRUTJE TË POSHTME, LUSHNJE

20 EUR / m2

Përshkrimi

Shitet tokë arë në Krutje të Poshtme , Lushnje.
Toka ka një sipërfaqe prej 3749m² dhe ka një lokacion të favorshëm buzë rrugës kryesore.
Shitet me çmimin prej 20euro/m².
Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni +355 69 70 32 241

Share në mediat sociale
Share on Facebook
Facebook
0Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest
0Tweet about this on Twitter
Twitter

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Toke Are
 • Qyteti
  Lushnje
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Tipi Listimit
  Shitje

Vendi

Share në mediat sociale

Share