SHITET TOKË ARË NË LAGJJEN MBROSTAR-URA, FIER

60,264 EUR / Total

Përshkrimi

Shitet tokë arë në lagjjen “Mbrostar-Ura”, Fier.
Ka një sipërfaqje totale prej 5022 m² dhe disponon çertifikatë pronësie.
Është e përshtatshme për çdo lloj aktiviteti bujqësor. Ndodhet në një pozicion të favorshëm pasi është e aksesueshme nga rruga.
Vjen në shitje me një çmim prej: 60 264 € / total .
Për më shume informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355 69 703 2241

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Toke Are
 • Qyteti
  Fier
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Pozicioni Pronës
  Jug
 • Tipi Listimit
  Shitje

Vendi

Share në mediat sociale

Share