SHITET TOKE ARË NË SPILLE

70,000 EUR / Total

Përshkrimi

Shitet toke arë në Spille, me një sipërfaqe prej 800m2.
Toka ka një lokacion shumë të mirë dhe të favorshëm për cdo lloj investimi.

Çmimi për shitje është 70000 euro total.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355697022840

Share në mediat sociale
Share on Facebook
Facebook
0Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest
0Tweet about this on Twitter
Twitter

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Toke Are
 • Qyteti
  Kavaje
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Tipi Listimit
  Shitje

Vendi

Share në mediat sociale

Share