SHITET TOKË ARË PËRGJATË AUTOSTRADËS FIER-LUSHNJË.

85,500 EUR / Total

Përshkrimi

SHITET TOKË ARË PËRGJATË AUTOSTRADËS FIER-LUSHNJË.
Toka ndodhet në një lokacion të favorshëm, përgjatë autostradës Fier-Lushnjë, përballë ish-restorant “Castello”.
Toka ka një sipërfaqe prej 2850 m2 dhe është e përshtatshme për aktivitete të ndryshme bujqësore.
Shitet me çmimin prej 85.500 Euro/total.
Për më shumë informacion, ose një vizitë në pronë, kontaktoni në: +355693928000.

Share në mediat sociale
Share on Facebook
Facebook
0Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest
0Tweet about this on Twitter
Twitter

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Toke Are
 • Qyteti
  Fier
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Tipi Listimit
  Shitje

Vendi

Share në mediat sociale

Share