SHITET TOKË ARE, SHTODHER, KAVAJË

10 EUR / m2

Përshkrimi

Shitet tokë are tek ura e Dracit në fshatin Shtodher, Kavajë me sipërfaqe 13 900 m². Toka pozicionohet në dalje të Kavajës pranë autostradës Kavajë-Rrogozhinë dhe mund të shfrytëzohet për aktivitete të ndryshme si fermë blegtorale, kultivim perimesh etj.. Disponon dokumentacion të plotë hipotekor. Për informacione më të detajuara ose një vizitë në pronë na kontaktoni ☎️ 069 408 3999

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Toke Are
 • Qyteti
  Kavaje
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Tipi Listimit
  Shitje

Share në mediat sociale

Share