SHITET TOKË BUJQËSORE NË AUTOSTRADËN LUSHNJE-FIER

3,600,000 LEK / Total

Përshkrimi

Shitet tokë arë në autosdratën Lushnje-Fier, 600 metra mbrapa karburant jotit, me sipërfaqe 10 dylym.
Toka mund të përdoret për aktivitete të ndryshme bujqësore, aktualisht është e mbjellur me grurë, ka dhe 112 rrënjë ullinjë, ka dhe 45 rrënjë kajsi, ka dhe një dhome të vogël që mund të perdoret për rojen. Shitet me çmimin prej 3600000/total. Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni 069 702 2839

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Toke Are
 • Qyteti
  Lushnje
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Pozicioni Pronës
  Veri
 • Tipi Listimit
  Shitje

Vendi

Share në mediat sociale

Share