fbpx

SHITET TOKË NË KRUJË

40 EUR / m2

Përshkrimi

SHITET TOKË NË KRUJË

Çmimi: 40euro/m2

Sipërfaqja: 2687 m ²

Vendndodhja: Krujë

Prona ndodhet në afërsi të rrugës kryesore , dhe eshtë një investim shumë I mire për shfrytëzim industrial.

E përshtatshme për bujtina , komplekse vilash dhe shumë aktivitete te tjera .
Trualli disponon dokumentacion te rregullt , është me çertificatë pronësie.

Detaje të tjera:
• Tokë e rrafshët
• Mundësi për ndërtim

Për më shumë informacione ose për një vizitë në pronë na kontaktoni.
069 2048884

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Apartament
 • Qyteti
  Tirane
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Tipi Listimit
  Shitje

Vendi

Share në mediat sociale

Share