SHITET TOKË NË LIQENIN E FARKËS,TIRANË

50,000 EUR / Total

Përshkrimi

Shitet Tokë në Liqenin e Farkës me sipërfaqe 680 m2.
Toka ndodhet anës rruge dhe shumë pranë Liqenit të Farkës.
Zona është e qetë dhe në zhvillim të vazhdueshëm për rezidenca banimi, dhe ka mundesi të shumta shfrytëzimi.
Prona disponon Dokumentacion të rregullt Hipotekor.

Çmimi 50.000 Euro

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë, na kontaktoni në: +355694083999

Share në mediat sociale
Share on Facebook
Facebook
0Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest
0Tweet about this on Twitter
Twitter

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Toke Are
 • Qyteti
  Tirane
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Tipi Listimit
  Shitje

Vendi

Share në mediat sociale

Share