SHITET TOKË PËR NDËRTIM NË MBROSTAR

100 EUR / m2

Përshkrimi

Shitet tokë në Mbrostar, Fier.

Toka ka një sipërfaqe prej 2200 m2 dhe është lehtësisht e aksesueshme.

Prona është e përshtatshme për çdo biznesi dhe shitet për 100 Euro/M2, i negociueshëm.

Për më shumë informacion, kontaktoni në: +355692045103

Share në mediat sociale
Share on Facebook
Facebook
0Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest
0Tweet about this on Twitter
Twitter

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Ullishte
 • Qyteti
  Fier
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Pozicioni Pronës
  Jug-Lindje
 • Tipi Listimit
  Shitje

Vendi

Share në mediat sociale

Share