fbpx

SHITET TOKË TRUALL 500m2 NË SARANDË

160,000 EUR / Total

Përshkrimi

SHITET TOKË TRUALL 500m2 NË SARANDË

Sipërfaqe: 500 m2

Toka ndodhet në një zonë shumë të preferuar, ne ane te rruges kryesore me pamje fantastike nga bregdeti Jon dhe Gjiri i Korfuzit.

Prona ndodhet në zonën më te kerkuar ne Sarande e përshtatshme për zhvillimin e hotelerisë, shtëpive të pushimit,apo për banim.

Me dokumentacion të rregulltë hipotekor

Cmimi :160,000Euro/Total

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë, na kontaktoni!

Kontakt:
+355 69 20 45 103

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Toke Truall
 • Qyteti
  Sarande
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Tipi Listimit
  Shitje

Vendi

Share në mediat sociale

Share