SHITET TOKË TRUALL ME SIP 100 M2 DHE LEJE NDËRTIMI NË LAGJEN 11, KORÇË.

8,000,000 LEK / Total

Përshkrimi

Shitet tokë truall + leje ndërtimi (3+1) në qëndër të qytetit.
Prona ndodhet tek një nga zonat më të kërkuara në qytetin e Korçës dhe është gati për ndërtim.
Shitet me një çmim prej 8 000 000 Lek/Total.
Për më shumë informacione ose për një vizitë në pronë na kontaktoni: ☎️ +355 69 20 45 108

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Apartament
 • Qyteti
  Korce
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Pozicioni Pronës
  Lindje
 • Tipi Listimit
  Shitje

Vendi

Share në mediat sociale

Share