SHITET TOKË TRUALL NË BREGDET, SPILLE, RROGOZHINË.

50 EUR / m2

Përshkrimi

Shitet tokë truall në bregdet, Spille, Rrogozhinë. Trualli ka një sipërfaqe prej 2345 m². Ndodhet në një zonë me prespektivë zhvillimi turistik dhe ka dalje direkt në rrugë, largësia nga deti 120 m. Çmimi 50 €/m² i negociueshëm. Për një vizitë në pronë ose për një informacion më të detajuar na kontaktoni. Cel : +355 69 703 2242

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Toke Truall
 • Qyteti
  Kavaje
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Pozicioni Pronës
  Perëndim
 • Tipi Listimit
  Shitje

Vendi

Share në mediat sociale

Share