SHITET TOKË ULLISHTE NË FSHATIN QEPARO, HIMARË.

140,000 EUR / Total

Përshkrimi

SHITET TOKË ULLISHTE NË FSHATIN QEPARO, HIMARË.

Toka ka një sipërfaqe prej 1170 m2 dhe ndodhet pranë rrugës nacionale si dhe pranë plazhit.

Ndodhet në një zonë të qetë, të rrethuar nga gjelbërim dhe zotëron dokumentacionin përkatës.

Çmimi i shitjes 140.000 Euro.

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355693041461

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Ullishte
 • Qyteti
  Himare
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Tipi Listimit
  Shitje

Vendi

Share në mediat sociale

Share