SHITET TOKË ULLISHTE NË FSHATIN QEPARO, HIMARË.

152,000 EUR / Total

Përshkrimi

SHITET TOKË ULLISHTE NË FSHATIN QEPARO, HIMARË.

Prona ka një pozicion të favorshëm pasi ndodhet shumë pranë rrugës nacionale dhe pranë plazhit të Qeparoit.

Prona ka një sipërfaqe prej 1170 m2 dhe zotëron dokumenta të rregullta pronësie.

Prona ndodhet në një zonë të qetë dhe është e rrethuar nga gjelbërim.

Çmimi i shitjes 152.000 Euro.

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë, na kontaktoni në: +355693041461

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Ullishte
 • Qyteti
  Himare
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Tipi Listimit
  Shitje

Share në mediat sociale

Share