fbpx

SHITET TOKË ULLISHTE NË FSHATIN QEPARO, HIMARË.

208,000 EUR / Total

Përshkrimi

SHITET TOKË ULLISHTE NË FSHATIN QEPARO, HIMARË.

Sipërfaqja e tokës është 1600 m2 dhe ndodhet pranë rrugës e cila të çon në plazhin e Qeparoit.

Toka ndodhet në zonë ku lejohet ndërtimi dhe zotëron dokumentacionin përkatës.

Çmimi 208.000 Euro/total.

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355693041461

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Ullishte
 • Qyteti
  Himare
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Tipi Listimit
  Shitje

Vendi

Share në mediat sociale

Share