SHITET TOKË ULLISHTE NË FSHATIN QEPARO, HIMARË.

130,000 EUR / Total

Përshkrimi

SHITET TOKË ULLISHTE NË FSHATIN QEPARO, HIMARË.
Toka ndodhet shumë pranë plazhit dhe 200 m larg rrugës nacionale.
Toka ka një sipërfaqe prej 1170 m2 dhe zotëron dokumenta të rregullta pronësie.
Çmimi: 130.000 Euro/total.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë, kontaktoni në: +355693041461.

Share në mediat sociale
Share on Facebook
Facebook
0Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest
0Tweet about this on Twitter
Twitter

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Ullishte
 • Qyteti
  Himare
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Jo
 • Pozicioni Pronës
  Jug
 • Tipi Listimit
  Shitje

Vendi

Share në mediat sociale

Share