fbpx

SHITET TRUALL + SHTËPI PRIVATE NË FSHATIN PIQERAS, HIMARË.

120,000 EUR / Total

Përshkrimi

SHITET TRUALL + SHTËPI PRIVATE NË FSHATIN PIQERAS, HIMARË.
Sipërfaqja totale e truallit është 300 m², ndërsa shtëpia zë një sipërfaqe prej 90 m².
Shtëpia është ndërtesë e vjetër prej guri, ndodhet afër rrugës nacionale si dhe rrethohet nga gjelbërim.
Çmimi: 120.000 Euro/total.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë, kontaktoni në: +355694035476.

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Shtëpi Private
 • Qyteti
  Himare
 • Çertifikatë Pronësie
  Jo
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Tipi Listimit
  Shitur

Vendi

Share në mediat sociale

Share