SHITET VILE 2 KATËSHE TE LAGJA LONI DHAMO, LUSHNJE

85,000 EUR / Total

Përshkrimi

SHITET VILE 2-KATËSHE TE LAGJA LONI DHAMO, LUSHNJE

Vila ndodhet në një zonë të qetë të Lushnjes, dhe është lehtësisht e aksesueshme.
Prona ka të gjitha facilitetet e nevojshme pranë.

ORGANIZIMI I PRONËS:
Vila ka sipërfaqje totale 116m2, dhe është e përbërë nga 2 kate.
Çdo kat ka sipërfaqje 58 m2.

Kati 1: 1 dhoma gjumi, 1 sallon+kuzhinë,1 tualet.

Kati 2: 2 dhoma gjumi,1 tualet,1 ballkon.
Vila ka dhe oborr 122m2.

Kjo vilë shitet e mobiluar me çmim: 85.000 euro total i negociueshëm.

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë kontaktoni : +355697032244

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Apartament
 • Qyteti
  Lushnje
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Kati Pronës
  2
 • Pozicioni Pronës
  Lindje
 • Tipi Listimit
  Shitje

Vendi

Share në mediat sociale

Share