SHITET VILË 4-KATËSHE NË LAGJEN ”SHEQ I MADH ”, FIER.

400,000 EUR / Total

Përshkrimi

SHITET VILË 4-KATËSHE NË LAGJEN ”SHEQ I MADH ”, FIER.

Vila ka një sipërfaqe totale prej 500 m².
Organizohet në: 20 dhoma gjumi, 7 tualete dhe 10 ballkone.

Në katin e parë ndodhet garazh dhe magazinë.

Shtëpia zotëron dokumentacion të rregullt hipotekor.

Çmimi—> 400.000 Euro/total.

Për informacion më të detajuar ose vizitë në pronë, na kontaktoni: +355697032247.

Share në mediat sociale
Share on Facebook
Facebook
0Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest
0Tweet about this on Twitter
Twitter

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Vilë
 • Qyteti
  Fier
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Kati Pronës
  4
 • Pozicioni Pronës
  Lindje
 • Tipi Listimit
  Shitje

Vendi

Share në mediat sociale

Share