SHITET VILË DY KATËSHE ME SIPËRFAQE 270 M2, LAGJE E RE KORÇË.

85,000 EUR / Total

Përshkrimi

Shitet vilë dy katëshe me sipërfaqe 270 m² tek Lagje e Re në Korçë.
Prona organizohet në: Kati I, magazinë e madhe për aktivitet biznesi, bashtë para shtëpisë, korridor i madh dhe një tualet.
Kati II ,sallon i madh + kuzhinë, dy dhoma gjumi, korridor i bollshëm dhe tualet. Prona ka një pamje shumë të bukur dhe ndodhet në një zonë shumë të qetë të qytetit.
Shitet me një çmim prej 85000 Euro/Total.
Për më shumë informacione ose për një vizitë në pronë na kontaktoni: ☎️ +355 69 20 45 108

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Apartament
 • Qyteti
  Korce
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Kati Pronës
  2
 • Pozicioni Pronës
  Lindje
 • Tipi Listimit
  Shitje

Vendi

Share në mediat sociale

Share