SHITET VILË DYKATËSHE DHE LOKAL NË LAGJEN ” 16 PRILLI” FIER.

300,000 EUR / Total

Përshkrimi

Shitet vilë dykatëshe në lagjen “16 Prilli’ Fier.

Vila karakterizohet nga një investim cilësor. Eshtë ndërtuar në Vitin 1998 dhe është restauruar totalisht nga jashtë edhe brenda në Vitin 2019.

Organizimi:
1 Sallon+kuzhine
4 Dhoma gjumi
4 Ballkone
3 Tualete

Prona posedon, termo izolim me lesh guri nga jashtë edhe brenda, sistem kaldaje,kondicioner,panel diellor, sistem kamerash dhe alarmi. Dyert e jashtme kanë sistemin e hapjes me telekomand. Dritaret janë me grila dhe dy palë dritare, dural dhe druri nga brënda, dhe me dopio xham termik. Pamja e jashtme është më e bukur se brenda! Muret rrethues te vilës janë të punuar me gurë të skalitur.
Prona posedon bashkangjitur me vilën një lokal. Lokali është i arreduar me të gjitha paisjet e mundshme per ta shfrytëzuar biznesin.

Çmimi: 300.000€ / Total (i negociueshëm)

ID e pronës: 11852

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355692045103.

Share në mediat sociale
Share on Facebook
Facebook
0Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest
0Tweet about this on Twitter
Twitter

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Vilë
 • Qyteti
  Fier
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Kati Pronës
  2
 • Pozicioni Pronës
  Veri-Perëndim
 • Tipi Listimit
  Shitje

Vendi

Share në mediat sociale

Share