SHITET VILË MALI I ROBIT, KAVAJË

180,000 EUR / Total

Përshkrimi

Shitet vilë Mali i Robit, Qerret, Kavajë me një sipërfaqe totale trualli 301.10 m² dhe sipërfaqe të brendshme 130 m². Vila është e mobiluar, e organizuar në 5 dhoma, 2 në katin e parë + 3 në katin e dytë. Për secilin kat ka nga një tualet. Gjithsej janë 4 ballkone. E ndodhur në një zonë të qetë dhe me gjelbërim. Për më shumë informacione na kontaktoni.

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Vilë
 • Qyteti
  Kavaje
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Tipi Listimit
  Shitje

Vendi

Share në mediat sociale

Share