SHITET VILË NË KRYEMËDHENJ, KAVAJË

150,000 EUR / Total

Përshkrimi

Shitet vilë në Kryemëdhenj, Kavajë, me një sipërfaqe prej 233 m2. Gjendet midis gjelbërimit dhe relaksit të plotë, vila ofron të gjitha kushtet dhe mundësitë për një investim të sigurtë. Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për më shumë informacionë ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355 68 60 82 164

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Vilë
 • Qyteti
  Kavaje
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Tipi Listimit
  Shitje

Share në mediat sociale

Share