SHITET VILË NË LUNGOMARE, VLORË

480,000 EUR / Total

Përshkrimi

Shitet vilë në Lungomare, Vlorë. Sipërfaqja totale është 478.79 m2 me dokumentacion të rregullt hipotekor. Vila është e ndarë në dy kate. Secili prej kateve organizohet në: 1 dhomë pritje, sallon + kuzhinë, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon. Kati i parë ka një sipërfaqe prej 150 m² ndërsa kati i dytë është 175 m². Rrethohet nga një oborr i madh me pemë frutore përreth. Ndodhet në një lagjje të qetë në zonën e Lungomares. Vila vjen në shitje e mobiluar me një çmim prej 480 000 €/total. Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355 69 70 66 661

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Vilë
 • Qyteti
  Vlore
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Jo
 • Kati Pronës
  2
 • Tipi Listimit
  Shitje

Vendi

Share në mediat sociale

Share