fbpx

SUPER APARTAMENT 2+1 PER QIRA, MINE PEZA, TIRANE

600 EUR / Muaj

Përshkrimi

SUPER APARTAMENT 2+1 PER QIRA, MINE PEZA, TIRANE.

Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te, te nje pallati pa ashensor buze rruges Mine Peza.

Ka siperfaqe 67 m2 dhe organizohet ne:
Sallon + kuzhine, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon.

Apartamenti eshte totalisht i restauruar dhe mobiluar me kushte bashkekohore.

Cmimi i qirase eshte 600 Euro/muaj.

Per me shume informacione ose nje vizite ne prone kontaktoni ne: +355694083999

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Apartament
 • Qyteti
  Tirane
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Pozicioni Pronës
  Veri-Perëndim
 • Tipi Listimit
  Qira

Share në mediat sociale

Share