fbpx

‼️JEPET ME QIRA AMBIENT KOMERCIAL NË ASTIR

300 EUR / Muaj

Përshkrimi

‼️JEPET ME QIRA AMBIENT KOMERCIAL NË ASTIR

🏷️ÇMIMI: 300 euro/muaj
📐SIPËRFAQJA: 30 m2
📍VENDNDODHJA: Rruga Sokrat Miho , pranë Bar Santana.

📌Prona ka një sipërfaqe prej 30 m2 dhe organizohet në dy ambiente në formën e 1 dupleksi dhe 1 tualet. Ambienti ështe lehtësisht I aksesueshëm pasi ndodhet në anë të rrugës në një zonë mjaft të populluar. I përshtatshëm për biznese të ndryshme si : magazinë, dyqan , depo , estetikë etj.

📱 Për më shumë detaje mund të kontaktoni:
0692048884

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Dyqan
 • Qyteti
  Tirane
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Tipi Listimit
  Qira

Vendi

Share në mediat sociale

Share