fbpx

🆕🔥 JEPET ME QERA KAPANON NË PORTËZ,FIER

1,500 EUR / Muaj

Përshkrimi

🆕🔥 JEPET ME QERA KAPANON NË PORTËZ,FIER

🔰Çmimi i qeras : 1.500 Euro/Muaj

🔰 Sip,ndërtese : 430 m2
🔰 Sip trualli: 3.600 m2, i përshtatshëm për magazin
🔰 Mundësi për çdo lloj aktiviteti.
🔰 Ndodhet 3 der në 4 km larga nga autostrada, muret janë der në 5 m të lartë. Objekti ka dy zyra , dy dhoma zhveshje,ambient ngrenie, 1 tualet dhe oborr.

ℹ️Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni
📲 +355 69 706 6662
📧
🌐 www.desrealestate.al
——————————————————-

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Magazinë
 • Qyteti
  Fier
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Kati Pronës
  1
 • Tipi Listimit
  Qira

Vendi

Share në mediat sociale

Share