fbpx

🆕 🔥JEPET HOTEL ME QERA NË RADHIMË.

150,000 EUR / Total

Përshkrimi

🆕 🔥JEPET HOTEL ME QERA NË RADHIMË.

✅ Çmimi: 150.000 Euro/Vit
✅ Vendndodhja: Vlorë,Radhimë

Zona në të cilën ndodhet hoteli është një zonë turistike në zhvillim e cila ofron të gjitha shërbimet e nevojshme.

Organizimi
Kati i parë
✅ Recepsion + Bar-Restorant
Kati i dytë dhe tretë
✅ 13 Dhoma familjare
✅ 24 Dhoma çift
✅ Vijë e parë bregdet

Hoteli është i ndricuar me dritë natyrale gjatë gjithë ditës.

————————————————————————
ℹ️Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni
📲 +355692046662
📧
🌐 www.desrealestate.al —————————————————————

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Hotel
 • Qyteti
  Vlore
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Kati Pronës
  3
 • Pozicioni Pronës
  Perëndim
 • Tipi Listimit
  Qira

Vendi

Share në mediat sociale

Share