fbpx

🆕 🔥SHITEN 2 SHTËPI PRIVATE NË TOPANA,VLORË

225,000 EUR / Total

Përshkrimi

🆕 🔥SHITEN 2 SHTËPI PRIVATE NË TOPANA,VLORË

✅ Çmimi: 225.000 Euro/Total
✅ Vendndodhja: Rruga 4 Heronjte
✅ Sipërfaqe Trualli: 144 m2
✅ Sipërfaqe Ndërtese: 65 m2

✅ Sipërfaqe Trualli: 249 m2
✅ Sipërfaqe Ndërtese: 83 m2

Zona në të cilën ndodhen pronat është një zonë e cila ofron të gjitha shërbimet e nevojshme për një jetesë komode. Te dyja ndertesat jane te paisura me certifikate , dhe trualli me leje legalizimi.

————————————————————————
ℹ️Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni
☎️ +355692046662
📧
🌐 www.desrealestate.al
——————————————————

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Shtëpi Private
 • Qyteti
  Vlore
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Pozicioni Pronës
  Perëndim
 • Tipi Listimit
  Shitje

Vendi

Share në mediat sociale

Share