fbpx

🆕 🔥SHITET SHTËPI PRIVATE NË PLAZHË TË VJETËR,VLORË.

120,000 EUR / Total

Përshkrimi

🆕 🔥SHITET SHTËPI PRIVATE NË
PLAZHË TË VJETËR,VLORË.

➡️Çmimi: 120,000 Euro/ Total
➡️Vendndodhja: Rruga Sazani,Vlorë
➡️Sipërfaqe e Truallit: 420 m2
➡️Sipërfaqe ndërtesës 97 m2

Shtëpia ndodhet në një zonë të qetë dhe është lehtësisht e aksesueshme pasi ndodhet në rrugë kryesore.

Organizimi i banesës:
➡️1 Dhomë ndenjie + kuzhinë
➡️2 Dhoma gjumi
➡️1 Tualet
➡️ Verandë

Detaje të tjera:
➡️Shtëpi private
➡️Mundësi investimi
➡️Me dokumentacion të rregulltë hipotekor

————————————————————————
ℹ️Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni
📲 +355688000997
📧ronaldocanaliajrelestate@gmail.com
🌐 www.desrealestate.al
————————————————————— .

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Shtëpi Private
 • Qyteti
  Vlore
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Kati Pronës
  1
 • Tipi Listimit
  Shitje

Vendi

Share në mediat sociale

Share