fbpx

🏠SHITET APARTAMENT 2+1, KAMËZ, TIRANË

75,000 EUR / Total

PĂ«rshkrimi

🏠SHITET APARTAMENT 2+1, KAMËZ, TIRANË

đŸ·ïžĂ‡mimi: 75.000 euro

📐 SipĂ«rfaqe : 103.5 m2

📍Vendndodhja: KamĂ«z ,pranĂ« Ullirit ,TiranĂ«.

📌Apartamenti organizohet nga korridori kryesor qĂ« bĂ«n shpĂ«rndarjen nĂ« ambientin e ndenjes+ kĂ«ndin e gatimit , nĂ« 2 dhomat e gjumit dhe tualetin.

📌Apartamenti ndodhet nĂ« katin e 6-tĂ« tĂ« banimit nĂ« njĂ« kompleks tĂ« ri 6 katĂ«sh dhe 1 kat nĂ«ntokĂ«.

đŸšȘOrganizimi
đŸ›‹ïž 1 Ambient ndenje+gatimi
đŸ›ïž 2 Dhoma gjumi
🛀 1 Tualet
đŸ–Œïž 1 Ballkon

📌 Zona nĂ« tĂ« cilĂ«n ndodhet apartamenti Ă«shtĂ« njĂ« zonĂ« mjaft e zhvilluar, duke bĂ«rĂ« tĂ« mundur ofrimin e tĂ« gjitha shĂ«rbimeve bazĂ« tĂ« pĂ«rditshmĂ«risĂ«.
Bën të mundur një jetesë të qetë , me infrastukturë të rregullt
dhe sherbime te shumellojshme si : palestra, restorante, kopshte, shkolla, farmaci, hapesira te gjelberta e shume te tjera.

â„č PĂ«r mĂ« shumĂ« informacione ose njĂ« vizitĂ« nĂ« pronĂ« na kontaktoni:
—————————————————————
GERALD LUSHA
☎ 0697032241

Të dhëna shtesë

 • Tipi PronĂ«s
  Apartament
 • Qyteti
  Tirane
 • ÇertifikatĂ« PronĂ«sie
  Po
 • Çmimi NegociueshĂ«m
  Po
 • Kati PronĂ«s
  6
 • Tipi Listimit
  Shitje

Vendi

Share në mediat sociale

Share