fbpx

🏡 JEPET ME QIRA APARTAMENT 3+1 NË LAGJEN ISA BOLETINI,VLORË. 📍 PALLAT EKZISTUS

300 EUR / Muaj

Përshkrimi

🏡 JEPET ME QIRA APARTAMENT 3+1 NË LAGJEN ISA BOLETINI,VLORË.

📍 PALLAT EKZISTUS

🏷️Çmimi: 300 Euro/muaj
📐Sipërfaqe: 130 m2

📍 Vendndodhja : Rruga Hajro Çakërri,Vlore

🚪 Apartamenti ndodhet në katin e 4 -të banimit, organizohet nga korridori shpërndarës në ambienti I ndenjes+gatimit , 3 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon.

➖Tipologjia 3+1
🛋️ 1 Ambient ndenje + 1 Ambient gatimi
🛏️ 3 Dhoma gjumi
🛀 1 Tualet
🚪 1 Ballkon

📌 Zona në të cilën ndodhet apartamenti është një zonë mjaft e zhvilluar, duke bërë të mundur ofrimin e të gjitha shërbimeve bazë të përditshmërisë. Bën të mundur një jetesë të qetë , me infrastukturë të rregullt dhe sherbime te shumellojshme si :
palestra, restorante, kopshte, shkolla, farmaci, hapesira te gjelberta e shume te tjera.

ℹ️Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni
☎️ +355697066661
📧
🌐 www.desrealestate.al
—————————————————————

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Apartament
 • Qyteti
  Vlore
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Kati Pronës
  4
 • Tipi Listimit
  Qira

Vendi

Share në mediat sociale

Share