fbpx

🏡JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1+ KUZHINË+ VERANDË PRANË KOMUNËS SË PARISIT,TIRANË

400 EUR / Muaj

Përshkrimi

🏡JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1+ KUZHINË+ VERANDË PRANË KOMUNËS SË PARISIT,TIRANË

🏷️Çmimi: 400 euro/muaj

📍Vendndodhja : Rruga Isuf Elezi

🚪 Apartamenti ndodhet në katin përdhe të një godine, organizohet nga korridori shpërndarës në ambientin e ndenjes, ambienti gatimit , dhoma e gjumit, tualeti dhe veranda.

➖Tipologjia 1+1
🛋️ 1 Ambient ndenje
🛋️ 1 Ambient gatimi
🛏️ 1 Dhomë gjumi
🛀 1 Tualet
🚪 1 Korridor

📌 Apartamenti është I ri, i sapo restauruar

📌 Zona në të cilën ndodhet apartamenti është një zonë mjaft e zhvilluar bën të mundur një jetesë të qetë , me infrastukturë të rregullt dhe sherbime te shumellojshme .

ℹ️ Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni:
—————————————————————
ALDO DOKA
☎️ 0697032244

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Apartament
 • Qyteti
  Tirane
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Kati Pronës
  1
 • Tipi Listimit
  Qira

Vendi

Share në mediat sociale

Share