fbpx

🏡JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NË ASTIR,TIRANË

45,000 EUR / Total

Përshkrimi

🏡JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NË ASTIR,TIRANË

🏷️Çmimi: 45.000 lekë/muaj

📍Vendndodhja : Astir

🚪 Apartamenti ndodhet në katin e 4-të banimit , organizohet nga korridori shpërndarës në ambientin e ndenjes+gatimit , dhoma e gjumit, tualeti dhe ballkoni

➖Tipologjia 1+1
🛋️ 1 Ambient ndenje + 1 Ambient gatimi
🛏️ 1 Dhomë gjumi
🛀 1 Tualet
🚪 1 Korridor

📌 Apartamenti është I ri dhe I pa banuar asnjëherë më parë

📌 Zona në të cilën ndodhet apartamenti është një zonë mjaft e zhvilluar bën të mundur një jetesë të qetë , me infrastukturë të rregullt dhe sherbime te shumellojshme .

ℹ️ Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni:
—————————————————————
☎️ 0697032247

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Apartament
 • Qyteti
  Tirane
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Kati Pronës
  4
 • Tipi Listimit
  Qira

Vendi

Share në mediat sociale

Share