fbpx

🏡JEPET ME QIRA MAGAZINË + VILË NË VAQARR , TIRANË

3,000 EUR / Muaj

PĂ«rshkrimi

🏡JEPET ME QIRA MAGAZINË + VILË NË VAQARR , TIRANË

đŸ·ïžĂ‡mimi: 3000 euro/muaj

📌 Magazina ka njĂ« sipĂ«rfaqe prej 1200 m2, dhe vila organizohet nĂ« 3 kate banimi .
Ambienti është lehtësisht I aksesueshëm pasi ndodhet në anë të rrugës në një zonë mjaft të populluar. I përshtatshëm për të zhvilluar biznese të ndryshme si : kapanon , magazine , parkim ,

â„čPĂ«r mĂ« shumĂ« informacione ose njĂ« vizitĂ« nĂ« pronĂ«, na kontaktoni!
đŠđšđ§đ­đšđ€đ­:
0697032247

Të dhëna shtesë

 • Tipi PronĂ«s
  Magazinë
 • Qyteti
  Tirane
 • ÇertifikatĂ« PronĂ«sie
  Po
 • Çmimi NegociueshĂ«m
  Po
 • Tipi Listimit
  Qira

Vendi

Share në mediat sociale

Share