fbpx

🏡SHITET APARTAMENT 1+1 PRANË PALLATEVE CABEJ,TIRANË

80,000 EUR / Total

Përshkrimi

🏡SHITET APARTAMENT 1+1 PRANË PALLATEVE CABEJ,TIRANË

🏷️Çmimi: 80.000 euro

📐 Sipërfaqe: 69.1 m2

📍Vendndodhja : Pallatet Cabej pranë Kormeum

🚪 Apartamenti ndodhet në katin e 6 të një banimit në një pallat të ri organizohet nga korridori shpërndarës në ambientin e ndenjes + gatimit , dhoma e gjumit dhe tualeti.

➖Tipologjia 1+1
🛋️ 1 Ambient ndenje + gatimi
🛏️ 1 Dhomë gjumi
🛀 1 Tualet
🚪 1 Korridor

📌DETAJE
-Disponon plani/metri të rregullt dhe hapësira funksionale
– Dritare plastike me dopio xham.

📌 Zona në të cilën ndodhet apartamenti është një zonë mjaft e zhvilluar bën të mundur një jetesë të qetë , me infrastukturë të rregullt dhe sherbime te shumëllojshme .
-Me certificate pronësie

ℹ️ Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni:
—————————————————————
☎️ 0697032247

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Apartament
 • Qyteti
  Tirane
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Kati Pronës
  6
 • Pozicioni Pronës
  Jug-Perëndim
 • Tipi Listimit
  Shitje

Vendi

Share në mediat sociale

Share