fbpx

🏱JEPET ME QIRA AMBIENT KOMERCIAL PRANË KODRËS SË DIELLIT, TIRANË

850 EUR / m2

PĂ«rshkrimi

🏱JEPET ME QIRA AMBIENT KOMERCIAL PRANË KODRËS SË DIELLIT, TIRANË

đŸ·ïžĂ‡mimi :850 euro/muaj

📐 SipĂ«rfaqe: 137 m2

📍Vendndodhja: Rruga Bill Klinton

đŸšȘ Ambienti ndodhet nĂ« katin pĂ«rdhe tĂ« njĂ« kompleksi tĂ« ri

📌Ambienti mund tĂ« shfrytĂ«zohet lehtĂ«sisht pĂ«r investime tĂ« shumĂ«llojshme si zyrĂ«,magazinĂ«, depo, dyqan etj

📌 Zona nĂ« tĂ« cilĂ«n ndodhet prona Ă«shtĂ« njĂ« zonĂ« mjaft e zhvilluar, duke bĂ«rĂ« tĂ« mundur ofrimin e tĂ« gjitha shĂ«rbimeve bazĂ« tĂ« pĂ«rditshmĂ«risĂ«. Pozicionohet buzĂ« rruge dhe Ă«shtĂ« shumĂ« lehtĂ« i aksesueshem.

â„č PĂ«r mĂ« shumĂ« informacione ose njĂ« vizitĂ« nĂ« pronĂ« na kontaktoni:
—————————————————————
KOSTANDIN RRUSHI
☎ 0692048884

Të dhëna shtesë

 • Tipi PronĂ«s
  Apartament
 • Qyteti
  Tirane
 • ÇertifikatĂ« PronĂ«sie
  Po
 • Çmimi NegociueshĂ«m
  Po
 • Tipi Listimit
  Qira

Vendi

Share në mediat sociale

Share