fbpx

🔥🆕 JEPET ME QIRA BAR-RESTORANT NË LUNGOMARE,VLORË.(Vije e pare)

2,500 EUR / Muaj

Përshkrimi

🔥🆕 JEPET ME QIRA BAR-RSTORANT NË LUNGOMARE,VLORË.(Vije e pare)

✅ Prona ndodhet në , Rrugë kryesore në një zonë, me akses të mirë.

✅ Është e organizuar në 1 ambient me hapësire të bollshme dhe 2 tualete.

✅ Ambienti ndodhet në katin e parë dhe ka një sipërfaqe prej 110 m2 ambjent i brendshem dhe 60 m2 ambjent i jashtem

✅ Çmimi 2.500 Euro/Muaj

————————————————————————
ℹ️Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni
📲 +355697066661
📧
🌐 www.desrealestate.al
—————————————————————

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Ambjent Biznesi
 • Qyteti
  Vlore
 • Çertifikatë Pronësie
  Jo
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Kati Pronës
  1
 • Pozicioni Pronës
  Perëndim
 • Tipi Listimit
  Qira

Vendi

Share në mediat sociale

Share