fbpx

APARTAMENT 2+1+ VERANDE NË SHITJE

118,000 EUR / Total

Përshkrimi

APARTAMENT 2+1+ VERANDE NË SHITJE
Çmimi: 118.000 Euro
𝗥𝗥𝗨𝗚𝗔 𝗛𝗔𝗠𝗗𝗜 𝗣𝗘𝗣𝗢, 𝗦𝗘𝗟𝗜𝗧𝗘̈,𝗧𝗜𝗥𝗔𝗡𝗘̈.
DES sjell në shitje apartament 2+1 , në një ndër komplekset më të reja të ndërtuara në Selitë, Tiranë.
Sipërfaqe Totale: 80.25 m2
Sipërfaqe Neto: 71.58 m2
Sipërfaqe e përbashkët: 8,67 m2
Sipërfaqe verande: 53.74 m2
Katër godina banimi dhe shërbime 4 dhe 6 kate + 2 kate parkimi nën tokë. Kjo rezidencë është një godinë banimi dhe shërbimesh, e cila ndodhet në Rrugën “Hamdi Pepo”,Selitë,Tiranë. Godinat ndodhen në një nga zonat më të kërkuara të kryeqytetit me ndriçim, hapësira pushimi, dhe sipërfaqe të përbashkëta për një jetë komunitare të rehatshme.
Plani/metritë janë të mirëorganizuara dhe me hapësira optimale.Fasada do të jetë e ventiluar plotësisht. Termoizolimi realizohet nga një ndërthurje sistemesh inxhinierike të cilat së bashku arrijnë efikasitetin më të lartë.
Organizimi i apartamentit:
1 Sallon + Ambient gatimi
2 Dhoma gjumi
1 Tualet
2 Veranda
Detaje të tjera:
Kati i 4-të Kompleks i vitit 2021-2022
Ashensor
Hapësira të gjelbërta për banorët
Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: 0697032244

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Apartament
 • Qyteti
  Tirane
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Kati Pronës
  4
 • Tipi Listimit
  Shitje

Vendi

Share në mediat sociale

Share