fbpx

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1+2 NE SARANDE

450 EUR / Total

Përshkrimi

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1+2 NE SARANDE

Organizimi:
Sallon+kuzhinë,
2 dhome gjumi,
2 tualet,
3 ballkone.

Apartamenti ndodhet në pallat të ri në një zonë shumë të qetë dhe të aksesueshme.Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te me ashensor.

Çmimi : 450 euro/ muaj

Për më shumë informacione, kontaktoni dhe rezervoni vizitën tuaj në pronë!

📞 𝐊𝐨𝐧𝐭𝐚𝐤𝐭:
👩‍💻Arsjola Zhupa
📲 +355692045103
📧arsjola.zhupa@desrealestate.al
🌐 𝐰𝐰𝐰.𝐝𝐞𝐬𝐫𝐞𝐚𝐥𝐞𝐬𝐭𝐚𝐭𝐞.𝐚𝐥

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Apartament
 • Qyteti
  Sarande
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Kati Pronës
  5
 • Tipi Listimit
  Qira

Vendi

Share në mediat sociale

Share