fbpx

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1+ PARKIM, PRANË KODRËS SË DIELLIT, TIRANË

1,000 EUR / Muaj

Përshkrimi

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1+ PARKIM, PRANË KODRËS SË DIELLIT, TIRANË

Apartamenti ndodhet pranë rezidencës Kodra e Diellit tek Eleonora në katin e 5-të të një pallati të ri .

Sipërfaqja e tij është 100 m2, duke përfshirë 2 dhoma gjumi dhe 1 tualet, që e bën atë një hapësirë të mjaftueshme për një familje .

Apartamenti vjen me një kuzhinë moderne të kompletuar, përfshirë pajisje të markave të njohura te përzgjedhura me shume kujdes deri ne detaje . Për arredimin gjithashtu janë përdorur mobilje nga markat më të mira, duke sjellë një stil dhe elegancë në cdo ambient.

Për më shumë komoditet, disponohen edhe tharëse, lavatrice (larëse), dhe klima multi split për të rregulluar temperaturën në mjedis.

Apartamenti ka një qira prej 1000€ në muaj, te cilën vlen të merrni në konsideratë, sidomos për ata që kërkojnë një ambient të rehatshëm dhe të qetë .

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355697032244

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Apartament
 • Qyteti
  Tirane
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Kati Pronës
  5
 • Tipi Listimit
  Shitje

Vendi

Share në mediat sociale

Share