fbpx

JEPET ME QERA TOKË NË KAMËZ, TIRANË

600 EUR / Muaj

Përshkrimi

JEPET ME QERA TOKË NË KAMËZ, TIRANË

Vendndodhja: Rruga kryesore Kamez- Fushe Kruje

Çmimi: 600 euro/muaj

Sipërfaqja e tokës:1000 m ²

Detaje të tjera
* Tokë në zonë të zhvilluar shumë pranë rrugës kryesore
* E përshtatshme për kapanone

Prona ndodhet në afërsi të rrugës kryesore , dhe eshtë një investim shumë I mirë .

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni:
☎️ 0695050502

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Toke Truall
 • Qyteti
  Tirane
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Tipi Listimit
  Qira

Vendi

Share në mediat sociale

Share