JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NE LAGJEN QEMAL STAFA

40,000 LEK / Muaj

Përshkrimi

Jepet me qira ambient biznesi në lagjen Qemal Stafa, Elbasan. Ambienti është klinike dentare me klientelë te ngritur dhe është i pajisur me dy poltrone dhe te gjitha pajisjet, instrumentat dhe mobiljet e nevojshme për një klinikë dentare, me sipërfaqe prej 44.66 m2. Jepet me qira për 40.000 Lekë/ muaj. Për shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni. ☎️ +355 69 70 32 245

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Ambjent Biznesi
 • Qyteti
  Elbasan
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Kati Pronës
  2
 • Pozicioni Pronës
  Veri
 • Tipi Listimit
  Qira

Vendi

Share në mediat sociale

Share