JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NË RRUGËN E KAVAJËS, TIRANË.

500 EUR / m2

Përshkrimi

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NË RRUGËN E KAVAJËS, TIRANË.

Prona organizohet në: 4 zyra, 1depo ,1 tualet dhe ballkon.

Siperfaqja eshte 125 m2.

Ambienti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati me 2 ashensore.

Çmimi 500 euro/muaj.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë kontaktoni:
+355697032246

Share në mediat sociale
Share on Facebook
Facebook
0Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest
0Tweet about this on Twitter
Twitter

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Ambjent Biznesi
 • Qyteti
  Tirane
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Kati Pronës
  5
 • Pozicioni Pronës
  Lindje
 • Tipi Listimit
  Qira

Vendi

Share në mediat sociale

Share