JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NË RRUGËN “HYSEN GJURA”, TIRANË.

80,000 LEK / Total

Përshkrimi

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NË RRUGËN “HYSEN GJURA”, TIRANË.
Lokali e ka sipërfaqen 73 m² ndërsa ambienti i jashtëm, i cili ka shumë gjelbërim, e ka sipërfaqen 200 m².
Ambienti është i arreduar në mënyrë unike dhe me stil. Ndodhet në rrugë kryesore, dhe është lehtësisht i aksesueshëm.
Lokali është në gjëndje pune, me xhiro ditore mjaft të mirë.
Jepet me qira për 80.000 Lekë/total.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë, kontaktoni në: +355696011333.

Share në mediat sociale
Share on Facebook
Facebook
0Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest
0Tweet about this on Twitter
Twitter

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Ambjent Biznesi
 • Qyteti
  Tirane
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Kati Pronës
  1
 • Pozicioni Pronës
  Veri
 • Tipi Listimit
  Qira

Vendi

Share në mediat sociale

Share