fbpx

JEPET ME QIRA AMBIENT I PËRSHTATSHËM PËR ZYRA DHE KLINIKA NË RRUGËN E SPITALIT, ELBASAN.

15,000 LEK / m2

Përshkrimi

JEPET ME QIRA AMBIENT PËR ZYRA DHE KLINIKA MJEKSORE NË NJË NDËR PIKAT KRYESORE TË QYTETIT TË ELBASANIT.

Organizohet në katër ambiente pune, ku secili prej ambienteve është i pajisur me kondicioner dhe i përshtatur për zyra dhe klinika mjeksore.

Mund të jepet i gjithë ambienti ose zyra të ndara në varësi të interesit të klientit.

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni ☎️ +355 69 70 32 245

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Zyrë
 • Qyteti
  Elbasan
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Kati Pronës
  2
 • Pozicioni Pronës
  Jug
 • Tipi Listimit
  Qira

Features

Vendi

Share në mediat sociale

Share