JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 BUZË DETIT, QERRET, KAVAJË

3,000 EUR / Muaj

Përshkrimi

Jepet me qira apartament 1+1, pjesë e një vile 3-katëshe tek “ADA Village” në Qerret, Kavajë. Ndodhet në katin e parë të vilës dhe ka sipërfaqe prej 80 m² bashkë me verandën dhe kopështin përpara. Jepet me qira i mobiluar me çmimin 3000 €/muaj, në çmim përfshihet: shezlong personal i paguar, gomone lundrimi, makinë, vend parkimi. Për më shumë informacion na kontaktoni ☎️ 069 702 2840

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Apartament
 • Qyteti
  Kavaje
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Kati Pronës
  1
 • Pozicioni Pronës
  Perëndim
 • Tipi Listimit
  Qira

Share në mediat sociale

Share