fbpx

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NË LAGJEN 28 NËNTORI, ELBASAN.

28,000 LEK / Muaj

Përshkrimi

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NË LAGJEN 28 NËNTORI, ELBASAN.

Apartamenti gjendet në një zonë lehtësisht të aksesueshme, dhe me të gjitha facilitetet e nevojshme pranë.

Apartamenti organizohet në:
Sallon + kuzhinë,
1 dhomë gjumi,
1 tualet.
1 ballkon

Prona ka një sipërfaqe totale prej 70 m² dhe ndodhet ne katin e 3 te nje pallati të ri.

Jepet me qira për 28000 Lek/muaj.

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë, kontaktoni në: +355697032245

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Apartament
 • Qyteti
  Elbasan
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Jo
 • Kati Pronës
  3
 • Tipi Listimit
  Qira

Vendi

Share në mediat sociale

Share